Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

.............................zde je místo pro Vaše dotazy.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Webová adresa MO

(Pavel Herman, 8. 9. 2018 22:06)

Dobrý den, možná už se to někdy řešilo, ale zajímalo by mě, proč je v internetové adrese naší MO gramatická chyba. Jedná se o záměr? Každopádně to působí naprosto amatérsky, ostudně a každému, kdo na tyto stránky zavítá jsme akorát k smíchu. Díky za odpověď.

Re: Webová adresa MO

(Jahn Radovan, předseda MO, 10. 9. 2018 13:15)

Přeji hezký den, souhlasím s Vámi, ale nehledejte v dané adrese žádnou symboliku. Adresu zadává provozovatel webu, a je na něm jak bude adresa vypadat. pokud vím tak se na různých serverech objevuje spousta adres, které nejsou gramaticky v pořádku. Po konzultaci, lze takto adresu napsat, protože se nejedná o název nebo jméno spolku pouze označení stránek na webu.

Re: Webová adresa MO

(Tomáš Marek, 15. 9. 2018 22:54)


Vážený pane Hermane,

pro smích není jen tohle. Ale, hlavně to jejich nezarybňOVÁNÍ, nejsou schopni ani v září nasypat duháky. Ti granuláci mají tak nekvalitní maso, granulové z prášků, hned jsou venku z vody a oni ještě přilezou mávat s odznakem... I celkově ty zdejší pravidla, jak pro prasata. Již se mluví o omezení z 40 ks ušlechtilých ryb na 20 kusů. V MRS - Brně tohle nikoho ani nenapadne, a povolenka stojí ze skoro současných zdejších 2000 Kč tamních směšných 950 Kč !!! I celkově Brňáci, tak perfektní zkušenosti tak paušálně (ochotní, přátelští, nápomocní, pokorní) lidé než ty zdejší kreatury. Odebrat dekret na Lubinu, prodat ji soukromníkům, a chytat tam jako na soukromé vodě, jako je třeba Vltava24, bude snad jednou nejlepší řešení...

Hájov

(Jiří Dobiáš, 23. 6. 2018 1:30)

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat proč je vypuštěný horní rybník na Hájově?Vypadá,že je vypuštěný delší dobu podle toho soudím jak je to tam zarostle jak v pralese.Proč vlastně neslouží k rybolovu.Předem děkuji za odpověd.

Re: Hájov

(Jahn Radovan, předseda MO, 29. 6. 2018 7:56)

V současné době jsou Hájovské rybníky majetkem státu. Z důvodu havarijního stavu výpustného zařízení a zabahnění byl horní Hájovský vypuštěn. Výbor MO učinil patřičné kroky směrem k majiteli, tak aby učinil patřičné opravy a odbahnění popř. poskytl finanční prostředky na tyto činnosti, které by pak provedla naše MO.

Re: Vratit povolenku do 15.1.2018

(Jiří Střelec, výbor MO, 7. 1. 2018 19:27)

Dobrý den.
Adresa MO ČRS Příbor:
MO ČRS Příbor
Nábřeží rudoarmějců 888
742 58 Příbor
Petrův Zdar